voorod
photo_2018-01-31_07-48-46

گروه تئاتر مدرسه در مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه

soorod

گروه سرود مدرسه در مسابقات فرهنگی و هنری اسوه حسنه

۱

::. جدیدترین مطالب دبیرستان سلام شهید همت .::

::. هفتمین دوره مسابقات پژوهشی سلام کاپ .::

سلام کاپ جشنواره ایست متشکل از دو بخش دستاوردهای علمی و مسابقات پژوهشی که هر ساله با هدف تقویت و توسعه روحیه تحقیق و پژوهش در سطح دانش آموزی برگزار میگردد. در بخش دستاوردهای علمی این جشنواره اختراعات، اکتشافات و مقالات در ۱۱ بخش، برق و الکترونیک، علوم انسانی، مکانیک، هنر و عکاسی، ادبیات و زبان فارسی، ریاضی، شیمی، فیزیک و اخترفیزیک، پزشکی و علوم زیستی، کامپیوتر و معماری به رقابت می پردازند. در بخش مسابقات، سازه های دانش آموزان در حوزه های

مسابقات رباتیک
مسابقات هوافضا
مسابقات آی تی
مسابقات ماشین های شیمیایی
و مسابقات سازه های ماکارونی

به رقابت می پردازند. این جشنواره هر ساله در یکی از دانشگاه های مطرح پایتخت برگزار می گردد. اولین دوره این جشنواره در دانشگاه شهید رجایی ، دومین دوره در دانشگاه شهید عباسپور ، سومین دوره جشنواره سلام کاپ با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر و در محل این دانشگاه و چهارمین دوره در دانشگاه شهید رجایی برگزار گردید.

همچنین پنجمین دوره ی سلام کاپ ۲۰ و ۲۱ اسفند ماه ۱۳۹۴ در دانشگاه شهید رجایی با جمعیتی بالغ بر ۲۰۰۰ دانش آموز برگزار گردید و اینک ششمین دوره مسابقات سلام کاپ  ۷ و ۸ بهمن ماه ۱۳۹۵ پیش روست.

اردوهای برون استانی -سال تحصیلی ۹۷-۹۶

برگزاری اردوی قم -کاشان پایه هفتم

اردوی سیاحتی زیارتی قم کاشان برای پایه هفتم به مدت سه روز و با هدف ایجاد روحیه همدلی، همکاری و مسئولیت پذیری در بین دانش آموزان پایه هفتم، برگزار می شود.

در این اردو دانش آموزان با نکاتی در مورد زندگی جمعی و دور از خانواده بیش تر آشنا می شوند و هنجار های اجتماعی و زندگی جمعی را تجربه می کنند.

برگزاری اردویاصفهان پایه نهم

« فشاردادن دکمه‌های من »
دکمه را فشار دادم و منتظر آسانسور ماندم. خیلی عجله داشتم. دوست داشتم هر چه زودتر بیاید.
منتظر ماندم و ماندم تا بیاید، دوباره و دوباره دکمه را فشار دادم. ولی نیامد. پس از پله‌ها رفتم.
یک مسیر بهتر حداقل برای آنها که دوست دارند ورزش کنند!
ناگهان به فکر دانش‌آموزانم افتادم که هر روز دکمه‌های من را فشار می‌دهند و من مثل یک آسانسور برای آنها عمل می‌کنم و سریع حاضر می‌شوم و آنها با داد پایین می‌روند و هیاهو می‌کنند. از خودم می‌پرسم اگر دیگه آسانسور آنها نباشم، یا اگر آنها مجبور باشند از پله‌ها بروند؛ شاید بتوانم شیطنت‌ها و برخی رفتارهای آنها را از کنترل کنم.
پس از فردا شروع خواهم کرد، دکمه‌هایم را مخفی می‌کنم. وقتی ببینند من دیگر

برگزاری اردوی مشهد پایه هشتم

از اهداف این اردو زیارت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت ، ورزش و شادی  با برگزاری مسابقات سالنی وپارک آبی مهشد ، ایجاد حس رفاقت و دوستی بین دانش آموزان ، افزایش  اعتماد به نفس و روابط اجتماعی دانش آموزان و یازدید و خرید از بازارهای مشهد مقدس می باشد.