برگزاری جشنواره اسوه حسنه در دبستان سلام همت

آموزش تغذیه سالم

روز یکشنبه ۹۸/۲/۱۵ خانم یوسفی مشاور تغذیه از مرکز بهداشت منطقه در کلاس های پایه چهارم تا ششم در خصوص تغذیه سالم و تاثیر آن بر BMI ( رشد قد و وزن دانش آموزان) برای دانش‌آموزان صحبت کرند. در ادامه، مرحله دوم اندازه گیری BMI دانش آموزان انجام شد. پيام هاى تغذيه اى این جلسه: مصرف […]

معاینه و اسکن کف پا

معاینه و اسکن کف پا

این برنامه شامل بررسی و معاینه و اسکن کف پا در خصوص ناهنجاریهای اسکلتی و عضلانی و با هدف ارتقاء سطح سلامت دانش آموزان در روز دوشنبه مورخ ۹۸/۲/۲ برای دانش‌آموزان همه پایه ها انجام شد.

ورزش دبستان سلام همت

دبستان سلام همت با بهره گیری از نیروهای متخصص و مجرب در حوزه ورزش و تربیت بدنی و با به کارگیری اصول علمی آموزشی در این حوزه به آموزش رشته های مختلف ورزشی در مقاطع مختلف تحصیلی می پردازد.

رشته های ورزشی فوتبال، شنا، فوتسال، بکستبال، تنیس روی میز، آمادگی جسمانی و کاراته رشته های ورزشی متنوعی هستند که در تابستان ۹۷ و سال تحصیلی ۹۷-۹۸ در یکی از مجهزترین و به روزترین مجموعه های ورزشی تهران برای دانش آموزان در نظر گرفته شد.

روند رو به رشد دانش آموزان در سال های آتی با تقویت نیروی آموزشی و نیز با افزودن رشته های ورزشی دیگر در مسیر صحیح آن هدایت خواهد شد.

مرحله دوم وارنیش فلورایدتراپی

مرحله دوم وارنیش فلوراید تراپی پایه های پیش تا ششم امروز ۲۵ فروردین ۹۸ توسط مراقب سلامت مرکز بهداشت منطقه انجام شد.

انجام مجدد معاینات ادواری

انجام مجدد معاینات ادواری (قد و وزن) به مناسبت هفته جهانی بهداشت:

روز یکشنبه ۲۵ فروردین معاینات ادواری، برای پایه های پیش تا سوم توسط کارشناس تغذیه مرکز بهداشت منطقه انجام شد.

 

در میلاد حسین (ع)

🔘 حسین یک اسم نیست، حسین یک رسم است. حسین یک مرام است. حسین تنها یک شخص نیست، بلکه یک شاخص است.
همان‌طور که طرف مقابلش هم صرفاً یک اسم نیست، یک راه است و مرام. معاویه یا یزید یک شخص نبودند که در قسمتی از تاریخ دفن شده باشند!

🔘 انسان همان مقداری که در دل و روحش خوبی ها را به وجود بیاورد، شخصیت حسینی را در خودش تقویت می کند. به همان مقداری که این‌ها را رها کند، شخصیت مقابل در او شکل خواهد گرفت.

🔘 حسین یعنی روابط سالم اجتماعی، حسین یعنی مراعات حقوق انسانی، حسین یعنی لطافت،
حسین یعنی پاکی،
حسین یعنی دروغ نگفتن،
حسین یعنی امانت داری…

⭕ حسین یعنی اوج قله انسانیت و زیبایی. سعی کنیم در این ایام، رنگی از حسین بگیریم.